NASZE DNA

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu Nicole Lee jest marką szanowaną na całym świecie i rozpoznawalną dzięki swojej elegancji i jakości w każdym wytwarzanym produkcie.

Our DNA

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu Nicole Lee jest marką szanowaną na całym świecie i rozpoznawalną dzięki swojej elegancji i jakości w każdym wytwarzanym produkcie. Oryginalne torebki i akcesoria Nicole Lee zostały stworzone przez grupę ekspertów w dziedzinie projektowania mody pod przewodnictwem Suzy Hana, jednego z najbardziej znanych projektantów mody na świecie, i zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami produkcji i jakości, wykorzystując wykwintne i drobne materiały.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się:

Our DNA

Międzynarodowa marka

Nicole Lee jest obecna w ponad 30 krajach, tworząc wykwintne projekty dla takich modnych miast jak Buenos Aires, Los Angeles, Madryt, Sao Paulo, Sydney i Tokio.

Od 2004

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu Nicole Lee zdobyła prestiż i uznanie w międzynarodowej branży modowej.
Our DNA
Our DNA

Ekskluzywne wzory

Wszystkie nasze projekty są uważane za modne, odważne, awangardowe i innowacyjne.

Suzy Han

Międzynarodowy projektant, który nieustannie podróżuje po świecie w poszukiwaniu nowych trendów mody i przekłada je na piękne torebki i akcesoria.
Our DNA
Our DNA

Międzynarodowi dystrybutorzy

Za pośrednictwem wyłącznych międzynarodowych dystrybutorów Nicole Lee udostępnia linie produktów na rynkach ikon mody w wielu krajach.
Our DNA

Podobnie jak każda prestiżowa i uznana na całym świecie marka, możemy być celem pozbawionych skrupułów ludzi, którzy mogą wykorzystywać naszą markę i dobrą reputację poprzez sprzedaż nieoryginalnych produktów lub imitacji za pośrednictwem fałszywych stron internetowych lub w sklepach o wątpliwej reputacji. Oryginalny produkt Nicole Lee nie obniża jakości sprzedaży po niższej cenie.

W Nicole Lee jesteśmy chronieni przez prawo wyłącznymi prawami do używania i ujawniania naszej marki poprzez działania prawne przeciwko jakiejkolwiek osobie lub firmie, która próbuje naruszać te prawa, a tym samym generować niechęć do naszej marki za używanie jej w produktach gorszej jakości niż te, które stosujemy w naszych produktach na całym świecie, w ten sposób zwodząc naszych klientów i niszcząc wizerunek i prestiż reprezentowany przez Nicole Lee.

Produkty Nicole Lee są dystrybuowane wyłącznie przez naszych autoryzowanych partnerów w każdym kraju. Można je znaleźć tylko w sklepach wielomarkowych, sklepach i butikach należycie autoryzowanych.

Jeśli znasz jakąkolwiek osobę lub kopię marketingową firmy naszej marki, zgłoś ją na następujący adres e-mail lub zadzwoń bezpośrednio do naszego głównego biura w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Our DNA